Spektakl muzyczny „KOWBOJ”

Jesteśmy już po kolejnych, pełnych emocji przedstawieniach teatralnych.

Tym razem mieliśmy okazję zaprezentować niezwykły spektakl muzyczny „KOWBOJ” Dziękujemy serdecznie za Waszą obecność i zaangażowanie podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Nie możemy zapomnieć o niesamowitym zespole aktorów i tancerzy , którzy włożyli serce w każdą postać, dzięki czemu historia staje się autentyczna:
Michał Łysiak
Dagmara Winiarczyk
Paulina Prokopiuk
Dawid Marzec
Piotr Kęska
Przemysław Buksiński
Katarzyna Bujakiewicz

Ogromne brawa dla reżysera, Marcina Wąsowskiego, który z niezwykłą wizją i odwagą prowadził nas przez fascynującą historię Zbigniewa Matysiaka. Jego wyobraźnia i umiejętność eksperymentowania sprawiają, że każdy spektakl jest niezapomnianym doświadczeniem💜

Dziękujemy za wsparcie przy realizacji:

Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie, Samorząd Województwa Lubelskiego, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Lubeski Kurator Oświaty Tomasz Szabłowski, Prezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Karol Nawrocki, TVP3, Polskie Radio Lublin oraz TVP Polonia.

Specjalne podziękowania dla:

❤️ Arkadiusza Borzęckiego za muzykę
❤️ Renaty E. Wawruch-Jakimiuk za choreografię

Zapraszamy Was na kolejne artystyczne podróże z Fundacją Inside Out. Wierzymy, że każde spotkanie w świecie sztuki będzie równie niezapomniane! 🌟

Dziękujemy za udział i wsparcie, które sprawiły, że „KOWBOJ” stał się wyjątkowym wydarzeniem teatralnym. Do zobaczenia w teatrze! 🎭🌟

Mogą Cię zainteresować…