Odkryj nasze spektakle

Zapraszamy na niezapomniane przeżycia!

Spektakle improwizowane w 100% oparte na sugestiach publiczności. 

Spektakle improwizowane w 100% oparte na sugestiach publiczności.

Improwizacja teatralna pozwala opowiadać historie, tworzyć postacie, relacje, kreować świat. Doświadczenia życiowe widzów, biorących udział w przedstawieniu oraz bogata przeszłość teatralna aktorów w połączeniu z „impro” to swoisty eksperyment, do którego chcemy zaprosić widzów. Spektakle improwizowane są każdorazowo wyzwaniem, skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione. Scena i widownia powołują do życia bohaterów, którzy następnie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów i widzów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia. 

Co mówią o nas klienci?

„Niezapomniane przeżycie! Improwizowany spektakl był jak podróż w nieznane. Aktorzy potrafili zaskoczyć mnie swoją kreatywnością i umiejętnością szybkiego reagowania na sugestie publiczności. Świetna zabawa wypełniona śmiechem i napięciem. Po prostu fantastyczne!”

– Marcin Milewski-

„To był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Nigdy nie myślałem, że improwizacja może być tak emocjonująca. Byłem pod wrażeniem dynamiki i energii, jaką aktorzy przekazali na scenie. To było coś zupełnie nowego i niezwykłego. Zdecydowanie warto było być częścią tego magicznego wydarzenia!”

– Andrzej Zięba-

 

„Spektakl improwizowany był niesamowity! Aktorzy szybko reagowali na sugestie publiczności, tworząc coś zupełnie nowego i ekscytującego na żywo. To było tak fascynujące, że nawet nie zauważyłam, jak szybko minął czas. Nie mogłam oderwać wzroku od sceny! Na pewno będę wracać po więcej tego rodzaju doświadczeń!”

– Anna D. dyrektor działu HR-

Teatr Lukla

To To Impro