To to impro

Kim jesteśmy

TOTO IMPRO czyli grupa improwizacyjna stworzona przez zawodowych aktorów-wokalistów.
Nasze spektakle opierają się na kontakcie z publicznością. Interakcja polega na słowach-sugestiach, dzięki którym tworzymy widowisko muzyczno-komediowe.

Co oferujemy

N

Improwizacja

Tematyka przedstawień obraca się wokół śmieszności życia codziennego, a główną osią spektaklu są tworzone na żywo piosenki improwizowane.

N

Indywidualne podejście

Formuła w której się specjalizujemy może być odpowiednio dobierana pod konkretną publiczność, dlatego każdy spektakl trafia dokładnie w widownię przed którą występujemy.

N

Spektakle tematyczne

Każdy z naszych spektakli możemy dopasować do określonej daty lub tematyki. Walentynki, Dzień Ojca, kino superbohaterskie czy rocznica firmy to tylko niektóre z mnóstwa możliwości, które mamy do zaoferowania.

Grupę TO TO IMPRO tworzą:

Marcin Lipski

Marcin Lipski

Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi. Od kilkunastu lat występuje jako artysta uliczny na festiwalach oraz w wielu miastach w Polsce.

Improwizacją zajmuje się od 5 lat. Twórca grupy filmowej N.O.C.

Bartłomiej Wiater

Bartłomiej Wiater

Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Zobaczyć go można w spektaklach muzycznych w Teatrze Syrena, Teatrze Kwadrat, Gliwicach oraz już niedługo w teatrze muzycznym w Toruniu. Wszechstronnie utalentowany koncertujący wokalista.

Hubert Sycz

Hubert Sycz

Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi. Twarz największych kampanii reklamowych w Polsce – obecnie marki Play.

Multi-instrumentalista z wykształceniem muzycznym.

Przemysław Łażewski

Przemysław Łażewski

multiinstrumentalista, producent, kompozytor, aranżer – samouk. Doświadczenie zdobywał głównie w Londynie, Dublinie, Amsterdamie oraz krajach Bliskiego Wschodu. Pasjonat łączenia muzyki z obrazem.

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach